Obserwatorzy

niedziela, 10 marca 2013

Dziwny, przedziwny sen...

Hejo! ^^
Jak tam u Was mija niedziela?U mnie całkime. A więc o co chodzi z tym snem? Zacznę od początku:
Wczorak kręciłyśmy dalszy odcinek horroru. Teraz to tak jakby komedia, ale pod koniec to sama się bałam. Gram tam straszoną więc mam najgorzej.
Jest taka scena, gdzie zdobywam nową przyjaciółkę, po śmierci Mai, a ta przyjaciółka to Samara. Zapraszam ją na nocowanie, zasypiamy i nagle zdjęcie przyjaciółki, zdjęcia Samary, jakby się przeistaczała. Niezły efekt jest z tymi zdjęciami ;).
Wieczorem przypomniałam sobie te zdjęcia i nie mogłam zasnąć. 2 razy się budziłam w nocy - 1 po 20 minutach, 2 ok. 4 w nocy.
Gdy się obudziłam o 4 było ciemno jak w grobie. Miałam taką myśl, że jest za mną Samara i zaczęłam obmyślać plan jak zapalić światło xD. Udało się zapalić i wciąż nie mogłam usnąć. Przeczytałam na bezużytecznej.pl, że jak ktoś się budzi 2-3 razy w nocy jest 80% szans, że ktoś na ciebie patrzył. I myślę, że Samara wlepiała we mnie swój wzrok o 4 O.o .
Gdy myślałam o tej zmorze chciałam zmienić pozycję i zobaczyłam znak - znak na ręce. 2 okręgi i na dole jakieś zawijasy - nie pamiętam. Szukałam od czego mi się to odcisnęło, i niczego nie znalazłam. Prześcieradło? Nie. Kołdra? Tez nie. Pierwsza myśl - JESTĘ WYBRANA. Oglądałam i oglądam serial "Tajemnice domu Anubisa". Nie wiem co o tym myśleć. Wiem, że ona nie istnieje ale...
To nie był sen. Sen był inny.
Zapamiętałam najbardziej z tego snu czerwonego yeti z jakąś maską. Jechałam na wakacje widziałam, jak chodiz po górach. On był okropny. Narysowałam dla Was go w paincie:

Był 3 razy grubszy i większy. Pamiętam, jeszcze, że miał coś na tej masce zielonego.
Pozdrawiam, Kolorus^^ (może wybrany Kolorus O.o)

5 komentarzy:

 1. świetny blog ;)

  mbmalie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie chcę nic mówić, ale wiedza na bezużytecznej jest nieco... naciągana. :P

  OdpowiedzUsuń
 3. jesu, doskonale cię rozumiem, też schizuję w nocy :F Boję się swoich myśli :c

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tez czasem mam przedziwne sny..:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem miewam baardzo dziwne sny,ale to rzadkość :P

  Dołączam się do obserwatorów i zapraszam na świeżutką notkę :

  http://vanilliapl.blogspot.com/

  xoxo

  OdpowiedzUsuń